همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید
مدرسه خیریه پاریز پیشرو تحویل آموزش و پرورش شد
مدرسه خیریه و تازه تأسیس «شرکت پاریز پیشرو صنعت» که بنام «ایراندخت» نامگذاری شده است تحویل آموزش و پرورش شد تا همزمان با آغاز سال تحصیلی از آن بهره برداری شود.
مدیر عامل شرکت پاریز پیشرو با اعلام این خبر اظهار داشت: این مدرسه شش کلاسه در شهرک ثارا... که از شهرک‌های حاشیه‌ای شهرستان سیرجان است احداث شده  و به گواه ساکنین منطقه توانسته بسیاری از دغدغه‌های آموزشی اهالی این شهرک را مرتفع کند. مهندس علی عقدایی مدت زمان ساخت مدرسه ایراندخت را کمتراز 6 ماه و هدف از احداث آن را گام برداشتن در راستای مسئولیت‌های اجتماعی منطقه گل‌گهر عنوان کرد.

وی تکمیل مدرسه خیریه ایراندخت با این مساحت درمدت کمتر از  6 ماه را در وهله اول عنایت خداوند و در مرحله بعد همراهی اعضای هیات مدیره شرکت دانست. عقدایی دلیل انتخاب شهرک ثارا... برای ساخت مدرسه در آن منطقه، پیشنهاد آموزش و پرورش و مشکلاتی نظیرعبور دانش‌آموزان از کمربند جاده‌ای، کمبود فضای آموزشی و مختلط بودن دانش‌آموزان دختر و پسر دانست و افزود: امیدواریم با احداث و بهره‌برداری از این مدرسه بخش مهمی از نیازها و کمبودهای آموزشی در شهرک ثارا... مرتفع شده باشد. مدیرعامل شرکت پاریز پیشرو با تقدیر از همکارانش برآمادگی شرکت مذکور در حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی گل‌گهر تأکید نمود. مدیران آموزش و پرورش شهرستان  نیز پیش از این از همراهی این شرکت در مدرسه‌سازی  تقدیر نموده بودند. اکبر محیاپور گفت: «من از مسئولان شرکت پاریزپیشرو صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم، به‌ویژه آقای مهندس عقدایی که ضرورت این کار فرهنگی را تشخیص دادند. وی ضمن تشویق خیران به مدرسه‌سازی از ورود سایر شرکت‌های عمرانی و فرهنگی استقبال کرد و گفت: «آموزش زیربنای توسعه است و همه کسانی که دل در گرو پیشرفت کشور دارند باید از تقویت آموزش و پرورش شروع کنند

IMG 0571

IMG 0577

IMG 0606

IMG 0596

DJI 0171