با توسعه منطقه معدنی و صنعتی گل گهر و لزوم پشتیبانی تولید و ضرورت تامین انرژی مورد نیاز (آب و برق) کارخانجات تولیدی شرکت پاریز پیشرو با نظر به داشتن تخصص و دانش فنی مناسب، نقش بسزایی در تحقق دستیابی به تولید ایمن ایفا نموده است.و بخشی از فعالیتهای مرتبط با پشتیبانی امر تولید (آبرسانی)تامین و انتقال و توزیع آب مورد نیاز خطوط کنسانتره،گندله سازی و فولاد سازی شرکت های تابعه مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر را به عهده دارد. و با عملیات بازرسی و تعمیرات و نگهداری شبکه های فشار متوسط هوایی و پست های توزیع زمینی در راستای تامین انرژی برق مکان های مختلف تولیدی و اداری مجتمع معدنی نیز اقدام نموده است.

همچنین این شرکت با توجه به گسترش مکانهای اداری و نیمه صنعتی سایت مجتمع گل گهر با محوریت راهبری و نگهداری سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساختمانهای سایت و منازل مسکونی شهرک و مهمانسرای گل گهر به جهت ایفای نقش موثر و مطلوب در بخش تاسیسات دارای فعالیت هایی همچون راهبری و نگهداری موتورخانه های اصلی و فرعی ، تامین روشنایی مکانهای مختلف و درون ساختمانی، به همراه سایر موارد تاسیساتی می باشد.

راهبری ، بازرسی ، نگهداری و تعمیرات تاسیسات برقی و مکانیکی مجموعه ورزشی گل گهر و همچنین راهبری و نگهداری و تعمیرات سیستم های مخابراتی ، فیبر های نوری نیز به عهده شرکت پاریز پیشرو می باشد.