در جشن بزرگ انقلاب و با حضور خانواده بزرگ شرکت پاریز پیشرو تاکید شد:هرچه داریم از برکت خون شهداست
 به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و در دهه مبارک فجر مراسم باشکوهی با حضور پرسنل شرکت پاریز پیشرو و خانواده های این پرسنل در مجموعه ورزشی امام علی(ع) برگزار شد.
در  ابتدای این مراسم  که با اجرای هنرمندان کشوری ادامه پیدا کرد، رئیس هیات مدیره شرکت پاریز پیشرو ضمن خیر مقدم و عرض تبریک دهه مبارک فجر ، امنیت و آرامش حال حاضر کشور را مرهون  از خود گذشتگی ها و رشادتهای شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست.
دکتر منصور آبیار افزود: اگر امروز پس از گذشت چندین دهه از پیروزی انقلاب  اسلامی با عزت و با کمال آرامش و امنیت جشن این پیروزی را برگزار می کنیم باید سپاسگزار و قدردان خون شهدایمان باشیم. شهدایی که تا آخرین قطره خون خود پای آرمانهای انقلاب و امام(ره) ماندند و در این راه جان ارزشمند خود را ایثار کردند.
رئیس هیات مدیره شرکت پاریز پیشرو ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جشن از مدیر عامل شرکت پاریز پیشرو نیز تشکر کرد و افزود: در 6ماهه گذشته این دومین جشنی است که تدارک دیده شده و برگزاری این نوع مراسم نشان می دهد که مدیریت شرکت پاریز پیشرو برای شادابی و نشاط پرسنل و خانواده هایشان اهمیت فراوانی قائل است .
خاطر نشان می شود در این مراسم از برگزیدگان و مدال آوران شرکت پاریز یشرو در مسابقات کارگری جام ولایت تقدیر به عمل آمد.

تماس با ما

آدرس : سیرجان ، بلوار سردار جنگل روبروی اداره صنعت و معدن ، طبقه فوقانی پیتزا مکس

تلفن : 034-42237141 الی 4

وب سایت : parizpishro.ir

ایمیل : info@parizpishro.ir

ورود کاربران به سایت

Template Design:Dima Group